Oferta zespołu

Imprezy firmowe, eventy

Kierujemy do Państwa ofertę kompletnej oprawy muzycznej spotkań biznesowych, firmowych imprez integracyjnych, gal, bankietów, etc.

Zespół muzyczny InLove specjalizuje się w wykonywaniu muzyki tanecznej, spełniającej najwyższe oczekiwania odbiorców.

Zapewniamy pełną elastyczność w dopasowaniu się do charakteru i przebiegu imprezy. Ponadto cechują nas:

- pełen profesjonalizm artystyczny i organizacyjny,
- kontaktowość i otwartość na wszelkiego rodzaju sugestie,
- wysoka kultura osobista - uważamy, że nienaganny język i zachowanie są nieodłącznymi atrybutami profesjonalnych wykonawców,
- szeroki repertuar, zawierający doskonale zaaranżowane największe przeboje polskiej i światowej muzyki rozrywkowej,
- duża rozpiętość w kreowaniu świetnego brzmienia, odpowiadającemu poszczególnym stylistykom prezentowanym przez zespół.

Jesteśmy w stanie zapewnić:

  • - własny transport w każde miejsce Polski, jak i poza jej granice. Zespół pod tym względem jest całkowicie samowystarczalny. Ewentualne koszty transportu muzyków i sprzętu są rozliczane indywidualnie, podstawę rozliczenia stanowi odległość od miejsca wyjazdu zespołu do miejsca imprezy oraz koszty dodatkowe.
  • - nagłośnienie i oświetlenie o dużej mocy i skuteczności, odpowiednie dopasowane do charakteru i rozmiarów pomieszczenia oraz ewentualną ekipę techniczną potrzebną do jego obsługi. Sprzęt może być używany także przez innych wykonawców, konferansjerów oraz
  • inne osoby związane z organizacją przebiegu imprezy - kwestie te podlegają wcześniejszym ustaleniom.
  • - odpowiednie zaplanowanie bądź stworzenie scenariusza imprezy, który uwzględni wszystkie jej punkty, także te pozaartystyczne.
  • - pomoc w zaangażowaniu dodatkowych wykonawców, wynajęciu dodatkowych elementów techniki scenicznej itp.
  

Wyżej wymienione atuty sprawiają, że inLove to zespół muzyczny, który wyróżnia się na tle konkurencyjnych propozycji. Jesteśmy doskonałym rozwiązaniem na każdy event oraz imprezę firmową. Każdy nasz występ jest odrębnym show, do którego przygotowujemy się z odpowiednim zaangażowaniem. Pamiętaj! Wrocław to miasto, w którym rozbrzmiewa muzyka inLove. Zaproś nas do siebie i przekonaj się, co znaczy najlepszy zespół na imprezę firmową!